kladkostroje stahl crane systems

Kladkostroje vedoucího světového výrobce STAHL CraneSystems, jejichž dlouhá historie sahá až do roku 1876, jsou vyráběny s důrazem na špičkovou kvalitu. Společnost patří k nejlepším světovým producentům a expertům ve svém oboru.


Lanové kladkostroje

Lanové kladkostroje STAHL CraneSystems pokrývají rozsah SWL (bezpečné pracovní zatížení) od nosnosti 500 kg až po speciální otevřené navijáky o nosnosti 250 t. Konstrukce je založena na modulárním systému zaručujícím efektivní výrobu při zachování nejvyšší možné kvality. Velikou výhodou je, že lze kombinovat jednotlivé součásti tak, aby každý kladkostroj plně vyhovoval požadovaným vlastnostem bez ohledu na to, jde-li o standardní nebo speciální verzi.

Atraktivní design kladkostrojů firmy STAHL CraneSystems má kompaktní, robustní konstrukci a kladkostroje jsou extrémně nenáročné na vlastní údržbu. Vyznačují se obvzláště plynulým a přesným rozjezdem a brzděním, což je společné pro všechny produkty STAHL CraneSystems.

Ochrana proti výbuchu

Technologie ochrany proti explozi od lídra světového trhu v tomto oboru.
tady možno dát odkaz na stránku s produkty, kde je to popsáno detailněji.

Kromě své široké nabídky zařízení a jeřábových komponentů společnost STAHL CraneSystems nabízí také poradenství, projektování a certifikaci svých produktů pro jednotlivé země. Kromě platných bezpečnostních směrnic souvisejících s ochranou proti výbuchu STAHL CraneSystems splňuje evropskou normu ATEX. Od roku 2010 jsou výrobky rovněž certifikovány v souladu s mezinárodně vyhledávaným IECEx systémem.

http://www.r-stahl.com/fileadmin/Dateien/explosionsschutz/pdf/grundlagen_en.pdf

Řetězové kladkostroje

Řetězové kladkostroje STAHL CraneSystems mají kompaktní a robustní konstrukcí, mimořádně malé rozměry a nízké nároky na údržbu.

Řetězový kladkostroj typu ST a SC značky STAHL CraneSystems představuje v současné době naprostou špičku ve svém oboru.
Žádný jiný výrobce nenabízí tak široký sortiment kladkostrojů jako STAHL CraneSystems. Od bezpečných pracovních zatížení od 63 do 6300 kg, ve verzích s ochranou proti výbuchu (Ex), s modulární konstrukcí a širokou variabilitou individuálního řešení jsou kladkostroje STAHL CraneSystems připraveny k mnohostrannému využití.

Novým základním kamenem výrobního programu STAHL CraneSystems jsou kladkostroje řady SC.
Tento nově vyvinutý standardní kladkostroj kombinuje inteligentní design, moderní vybavení a atraktivní poměr ceny a výkonu. Je k dispozici také s frekvenčním měničem ve verzi SCF.

S kompletním sortimentem kladkostrojů STAHL CraneSystems se můžete seznámit zde.

Navijáky otevřeného typu

Lanové navijáky otevřeného typu STAHL CraneSystems jsou určeny ke zdvihání těžkých břemen až do 250 tun. Jejich robustní a na údržbu nenáročná konstrukce spolu se silným pohonem je řadí mezi nejlépe vybavená zařízení pro každodenní práci. Na rozdíl od lanových kladkostrojů potřebují lanové navijáky otevřeného typu menší počet vinutí lana a to i pro velmi velká zatížení, což je činí vysoce efektivními při zachování nižších nákladů.